Case 1 hero

Case Study

Untitled Case Study Headline

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nulla ultrices risus in turpis imperdiet viverra. Ut eget elit eu purus placerat porta luctus vel libero. Nam consectetur mauris id venenatis efficitur. Cras feugiat ultrices tortor a malesuada.

Flexe supports Aterian’s eCommerce fulfillment growth by providing scalable solutions to support industry leading 1-2 day delivery for US customers.

Challenge

  • Faucibus purus in massa tempor nec nibh cras pulvinar
  • Odio morbi quis commodo odio aenean sit amet est
  • Aliquet lectus proin nibh nisl condimentum id facilisis volutpat est velit egestas

Solution

  • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit
  • Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat
  • Massa tempor nec nibh cras pulvinar mattis

Optional Eyebrow Side by side headline dictum varius duis at consectetur lorem donec massa sapien.

Company’s existing network

Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Label Position
(Delisted - Repeat) NFI - Florence 40.0580,-74.8856
(Delisted - Repeat) NFI - Tampa, FL 27.9620,-82.3864
(Delisted - Repeat) Saddle Creek - Myerstown, PA 40.3705,-76.3010
(Delisted) 34.0325,-117.5692
(Delisted) 34.8258,-92.3778
(Delisted) 41.6478,-88.1391
(Delisted) Eimskip - Norfolk, VA 36.8825,-76.2524
(Delisted) Eimskip - Portsmouth 36.8047,-76.3791
(Delisted) Eimskip - Virginia Beach, VA 2 36.8939,-76.1884
(Delisted) Excel Group - Bermuda Triangle VA 37.3569,-77.3910
(Delisted) Excel Group - Camp Hill, PA 40.2301,-76.9227
(Delisted) Gulf Relay - Clinton MS 32.3538,-90.3462
(Delisted) iDC - Braselton, GA 34.1181,-83.7746
(Delisted) M&M Quality - Menomonee Falls, WI 43.1836,-88.0921
(Delisted) M&M Quality - Milwaukee, WI 43.1269,-87.9952
(Delisted) Moran - Wiliamsport, VA 2 41.2283,-77.0726
(Delisted) NFI - Adairsville, GA 34.4397,-84.9158
(Delisted) Test 42.9859,-77.3558
1-800-PACK-RAT - Denver 39.7666,-104.7387
10001 Pioneer Warehouse 33.9469,-118.0802
100Candles.com (Delisted) 33.9788,-118.1346
1031 Osage 37.8486,-94.3457
1040 Southern Road 33.5650,-84.3564
1060 S Wineville Ave 34.0755,-117.5381
1075 Aviation 39.0797,-84.6686
110 Collins Blvd 40.8625,-81.7623
110 Milacron Dr 34.6793,-82.2113
1100 Storage Services LLC (Delisted) 41.6272,-87.5969
111 Harris St 31.9890,-90.3669
11600 Philadelphia St 34.0322,-117.5375
11VB 33.8501,-118.2305
12567 Branford 34.2455,-118.4073
130 North Maple 40.3049,-79.5443
1300 California St 34.0705,-117.2260
1300 S Lynndale 44.2497,-88.4444
13040 Pulaski 41.6567,-87.7191
1341 Tomlin st 44.5416,-88.0351
13521 S Santa Ana Ave 34.0536,-117.5102
1366 Commerce Dr 41.1912,-81.4577
1401 State St 44.4992,-88.0284
1450 Rotterdam Industrial Park 42.7930,-73.9687
1450 Rotterdam Industrial Park 42.7795,-73.9840
150 Allen St 40.8555,-81.7610
1500 Donald 44.5479,-88.0431
1505 Bowman St 40.8051,-81.9180
15521 Computer Lane 33.7368,-118.0302
1564 Firestone Pkwy, Akron, OH 44301 41.0444,-81.5323
159 S Jackson St 47.5991,-122.3324
159 S Jackson St 47.5991,-122.3324
159 S Jackson St 47.5991,-122.3324
1700 Old Mansfield Rd 40.8034,-81.9657
17000 Rockside Rd 41.4021,-81.5626
1725 Dixie 44.5256,-88.0262
175 Allen St 40.8558,-81.7616
175 Bald Cypress 32.0614,-81.3064
1775 Westgate 33.7092,-84.6075
1785 Westgate 33.7072,-84.6101
1810 South 7th Street 37.3122,-121.8621
1818 Space (Delisted) 34.0371,-118.2772
18901 Snow Rd 41.4011,-81.8315
18th St 39.9983,-75.1597
1965 kellogg 33.1238,-117.2849
1st Choice Courier & Distribution 39.1296,-94.5751
1st Choice Solutions 39.8040,-75.0654
1st Choice Warehousing BLDG #3 36.5453,-79.8154
1st Choice Warehousing BLDG #6 36.5453,-79.8154
2000 Frankfort Street 27.5260,-99.5154
2121 NW 2nd 25.7756,-80.2295
21st Century Distribution 40.4925,-74.3701
21st Century Expo Group, Inc. Warehouse 38.8813,-76.8553
225 Hillcrest Dr Bldg C 40.7978,-81.9019
23810 W Industrial Dr N 41.6583,-88.1992
23B 42.6705,-82.8458
2420 South 7th Street, Louisville, KY 40208 38.2284,-85.7682
249 C 38.2875,-85.7386
2501 Jennings 37.7242,-122.3909
259 A 38.2876,-85.7385
26 Center Distribution 33.9964,-118.1966
26th St Partners LLC 40.6868,-73.8380
2728 Akron Rd 40.8319,-81.9078
275 N Coley Road Warehouse 34.2596,-88.7730
277 B,C 38.2878,-85.7381
2808 Court St. 30.4525,-91.2433
281 Veterans Memorial Hwy SE 33.8138,-84.5479
2900 SW Cornelius Pass Rd. 45.4991,-122.9010
2DW Merchandising & Logistics (Delisted) 38.7880,-90.4040
3 L.M. Inc 40.5130,-74.9751
3 Little Men Inc 40.5130,-74.9751
31 Curtis Dr 40.9038,-82.6652
31050 Huntwood Ave 37.6099,-122.0542
313 Big rd Flex II 40.2841,-75.5037
315 Freewalt Way 40.5439,-84.4190
31st Warehouse 27.8109,-82.6748
326 Hillcrest Dr 40.7985,-81.9057
327 Messner 42.1137,-87.9087
3300 Turfway 39.0418,-84.6227
3300 Washington 42.3603,-87.8825
343434 43.4576,-80.5453
3499 S Chicago St 41.4881,-88.0803
3500 Lincolnway East Bldg A 40.7965,-81.8989
3500 Lincolnway East Bldg B 40.7965,-81.8989
3535 W. Harrison St. 41.8733,-87.7141
360 Global Transportation 33.8718,-118.2079
3615 Francis Circle 34.1447,-84.2441
3667 Omec Park Dr 38.5682,-121.2582
3801 S Union Building 47.2219,-122.4825
3G 40.7904,-73.9752
3G Logistic Services 39.1992,-78.1518
3G Warehouse - Edison NJ (Delisted) 40.4922,-74.3691
3G Warehouse - Farmingdale NY (Delisted) 40.7190,-73.4249
3i Logistics 33.7266,-84.5058
3LINX Fulfillment - Allentown, PA 18106 40.5936,-75.6008
3LINX LAS VEGAS FULFILLMENT CENTER 36.0736,-115.0670
3LINX Las Vegas Fulfillment Center (Delisted) 36.0696,-115.1864
3LINX Toronto Fulfillment Center 43.6360,-79.6995
3LINX Warehouse (Delisted) 36.0743,-115.0915
3MD Relocation Services Melrose Park Branch 41.9088,-87.8865
3one6 Logistics (Delisted) 32.9987,-97.0434
3PL Center LLC (Delisted) 40.5057,-74.3488
3PL PROs - PA 40.1276,-74.8538
3PLGUYS 33.8934,-118.1657
40 Three Run 40.0353,-75.5563
4036 Montgomery Drive, LLC 38.4533,-122.6727
4080 Bennett Road (Delisted) 41.6953,-83.5559
4310 LLC 39.7373,-86.2378
4350 Peachtree Ind BLVD Warehouse 33.9746,-84.1757
4361 Edison Avenue 33.9953,-117.7099
4501 Geyers Chapel RD 40.8547,-81.8971
4725 JDH 37.4624,-77.4424
49 rose st 42.1262,-71.1045
4A's Cargo 33.8434,-118.2548
4A's Cargo Inc (Delisted) 33.8432,-118.2553
501k Servcies Mckzenie 36.1339,-88.5292
515 3rd ave ext. 42.6451,-73.7100
533 3rd Street 40.7544,-74.0426
5400 Renner 39.9825,-83.1411
540Park 42.4085,-82.1580
5500 SW 6th Pl Ocala (Delisted) 29.1799,-82.2107
5600 PROVISO (Delisted) 41.8952,-87.9090
567 Logistics - Virginia 37.3104,-77.3848
58 Pulaski industrial (Delisted) 42.5414,-70.9239
5830 Greenpoint Dr 39.8570,-82.9031
6025 Lagrange 33.7220,-84.5916
61 Strafello 42.1316,-71.0616
6300 Highway 161 Storage 34.8091,-92.1770
6660 Millcreek Dr 43.5930,-79.7497
670 AZ Warehouse (Delisted) 33.4426,-112.2553
6909 S 33RD ST 26.1522,-98.2672
73 Distribution Suite #A3 34.0464,-117.9885
73 Distribution Suite #A4 34.0464,-117.9885
770 Spruce St 40.7901,-81.9399
7805 NW 15th Street 25.7768,-80.2689
7805 NW 15th Street 25.7882,-80.3229
795 35.1241,-89.9940
801 Riverbarge 32.4434,-92.1008
809 Park Avenue, Murfreesboro, TN 37129 35.8363,-86.3964
80sTees.com 40.1859,-79.5628
8265 State Route 4 38.5265,-89.7933
847-867 Pleasant St 41.6947,-71.1419
848001 Alberta Inc., dba McIntyre Group - Calgary 50.9927,-113.9497
850 25.8393,-80.2118
8600 Telephone Rd. 29.6428,-95.2892
8680 Swinnea Rd., Southaven, MS - Building D 34.9876,-89.9706
890 Duncan 28.3204,-81.3965
914/594 Saint Kilda Road -37.8497,144.9796
9561 28.4199,-81.4008
a 37.3741,-122.1134
a 39.9921,-75.1137
A & R Logistics - Fort Worth, TX 32.8358,-97.3568
A Duie Pyle Inc. - Westfield 39.9575,-75.5873
A Taste of The South 34.0591,-81.1128
A&E - 2621 47.0705,-122.7651
A&E - 3130 47.0752,-122.7634
A&E Relocations 47.0750,-122.7575
A&F Southwest Logistics 31.8152,-106.4000
A&F Southwest Logistics 31.8160,-106.4001
A&R Logistics - Atlanta, GA 33.5549,-84.5434
A&R Logistics - Buena Park, CA (Delisted) 33.8652,-118.0252
A&R Logistics - Jeffersonville, IN 38.3813,-85.6828
A&R Logistics - Joliet, IL 41.4918,-88.1789
A&R Logistics - Morris, IL 41.4116,-88.3284
A&R Logistics - Ware, MA 42.2595,-72.2322
A&R Transportation & Logistics Solutions, LLC (Delisted) 33.8754,-118.2417
A&R Transportation & Logistics Solutions, LLC - split month (Delisted) 33.8754,-118.2417
A-1 Fargo 25.8047,-80.3162
A-1 Freeman Moving & Storage - Atlanta, GA 33.7152,-84.5804
A-1 Freeman Moving & Storage - Colorado Springs, CO 38.7954,-104.7748
A-1 Freeman Moving & Storage - Dallas, TX 32.8732,-96.9042
A-1 Freeman Moving & Storage - Denver, CO 39.8202,-104.6725
A-1 Freeman Moving & Storage - El Paso, TX 31.7412,-106.3734
A-1 Freeman Moving & Storage - Houston, TX 29.9207,-95.6426
A-1 Freeman Moving & Storage - Jacksonville, AR 34.8798,-92.1412
A-1 Freeman Moving & Storage - Oklahoma City, OK (Broadway) 35.5869,-97.5150
A-1 Freeman Moving & Storage - Oklahoma City, OK (Reno Ave) 35.4636,-97.6411
A-1 Freeman Moving & Storage - Tulsa, OK 36.0798,-95.8215
A-1 Freeman Moving & Storage - Wichita Falls, TX 33.8672,-98.5760
A-GAME LOGISTICS LP 33.8696,-118.2267
A-One X 36.0840,-115.2584

Dynamic Fulfillment Program

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur.

  • Orange data
  • Copper data
  • Flexe data

Optional Eyebrow Netus et malesuada fames ac turpis egestas sed tempus nunc faucibus a pellentesque sit amet porttitor eget. Amet luctus venenatis lectus magna.

76% Of customers reached in one day

97% Of customers reached in 2 days